Warsaw Comic Con - Poznaj swoich ulubionych aktorów!

Paź
11

Warsaw Comic Con – Poznaj swoich ulubionych aktorów!

W ostatnich latach popularność seriali znacząco wzrosła. Dzięki temu możemy cieszyć się jednym z pierwszych Comic Conów w naszym kraju. Zobaczcie, co odbędzie się na Warsaw Comic Con!

Jesienią tego roku, odbędzie się długo wyczekiwana, czwarta edycja warszawskiego Comic Conu.
Całe wydarzenie będzie miało miejsce w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie w dniach 26-28.10.2018 r.

Atrakcje

IV edycja Comic Conu ma szeroki wachlarz atrakcji, każdy powinien znaleźć coś dla siebie! Oczywiście, wydarzenie jest skierowane do maniaków seriali, jednakże niewtajemniczeni na pewno będą mieli jakieś zajęcie. Oprócz spotkań z bohaterami różnych serii na hali pojawi się pełno cosplayerów z gier, bajek, mang czy też filmów.
Swój kącik znajdą także wielbiciele komiksów, na wydarzeniu zobaczymy m.in. wystawę związaną ze stuleciem komiksu w Polsce oraz gości specjalnych; Glenn Fabry i Simon Bisley.
Piramidę atrakcji uzupełnią wystawy autentycznych rekwizytów filmowych, stalowych figur oraz planszówek. Wisienką na torcie ma być spotkanie z Andrzejem Pilipiukiem, autorem książek: Reputacja, Trucizna (z cyklu o Jakubie Wędrowyczu) czy Wampir z M-3 (cykl Wampir z…).

Warsaw Games Show,

czyli smaczek dla graczy i zapaleńców e-sportu. Enklawa Comic Conu z wieloma grami i niemałą liczbą atrakcji będzie świetnym urozmaiceniem całego wydarzenia.
Na WGS znajdziemy ciekawą strefę retro, która obejmuje aż 50 stanowisk do grania! Pozwoli nam ona na powrót do czasów, w których nie było grafiki 3D, a gry tkwiły w kartridżach. Na liście dostępnych konsol znajdziemy m.in. Atari 2600,Commodore’a 64, Amigę 500. Oprócz tego będziemy mieli możliwość zagrania w nowe tytuły, takie jak PES 2019 czy Forza Horizon 4. Nie mogło zabraknąć turniejów e-sportowych. Dlatego też zorganizowane będą rozgrywki w różnych grach, których niestety nie ujawniono. To wszystko ma nam osłodzić strefa gier Indie, w której zagramy w: One strike, Spintires: MudRunner, Koloro, Utopia 9.

Kto z Was wybiera się na Comic Con?
Będzie to pierwszy raz, czy może byliście na poprzednich edycjach?