LEXMAN Power Bank 2600 mAh » RevHub.pl

Wrz
21

LEXMAN Power Bank 2600 mAh

  • Moc ładowania
  • Design
  • Wytrzymałość
  • Cena
  • Dostępność w sklepach

Mały wariat?

Stwierdzenie mały, ale wariat w tym przypadku nie jest odwzorowaniem produktu, który dzisiaj dla was testuję.
Biorę się dziś z a Power Bank od Lexmana.


Pojemność

Nasz Power Bank ma jedyne 2600 mAh co w dzisiejszych standardach nie wystarczy by w pełni naładować naszego Smartfona.


Działanie

Urządzenie ładuje się około 3 godziny on całkowitego rozładowania do kompletnego naładowania. Faktycznie po sprawdzeniu jest to mniej więcej taki czas. Jeżeli chodzi o kwestie naładowania jakiegokolwiek sprzętu przez naszego Power Banka to nie polegał bym na nim jako całkowitym źródle zasilania, lecz jak na czymś co może przytrzymać je trochę dłużej przy życiu. Podczas testu jakiemu poddałem urządzenie wynikło, że podczas użytkowania telefonu podłączonego pod Power Banka, telefon przy większym użytkowaniu nawet rozładowuje się lecz przy nie znacznie zmniejszonym tempie. Jeśli nie mamy wyjścia i chcemy ratować nasz telefon na zboczu góry w Bieszczadach by móc awaryjnie zadzwonić po pomoc, polecam podłączyć telefon do ładowania i nie korzystać z niego przez pewien czas.


Design, wygoda i wykonanie

Tutaj daję plus dla Lexmana, gdyż urządzenie jest bardzo poręczne, rozmiarami jest podobny do starego Sony  Xperia  X8 tyle, że jest jeszcze bardziej płaski. Urządzenie w większości jest wykonane z aluminium więc na wyprawę w góry jest całkowicie ok, gdyż po upadku na kamień, nic nam nie pęknie ani się nie roztrzaska na kawałeczki. U góry urządzenia, znajdują się wszystko czego szukamy, tzn. wyjście USB, wejście Micro USB, włącznik/wyłącznik oraz 4 diody pokazujące nam stan naładowania urządzenia.


Podsumowując

Powerbank od Lexmana jest fajną zabawką na wyjście, np. w miasto kiedy przed wyjściem zauważycie, że telefon ma ~20%, a chcecie mieć kontakt ze światem. Urządzenie nie ma wielkiej mocy oraz pojemności, więc nie liczył bym na niego jako podstawowe źródło mocy. Ważną sprawą jest fakt, że jest bardzo tani. Jeśli uda wam się go kupić jak mi, w okazyjnej cenie 5 PLN to w 100% jestem w stanie go polecić.