IV Edycja Affiliate Days with Ceneo.pl - program partnerski

Wrz
28

IV Edycja Affiliate Days with Ceneo.pl

22 września 2018 roku we Wrocławiu odbyła się już czwarta edycja warsztatów Affiliate Days zorganizowanych przez ceneo.pl. Czego tym razem dotyczyło szkolenie, kto wystąpił i jaką ciekawą wiedzę przekazał? Zapraszam do wpisu!

Czym jest Program Partnerski Ceneo.pl?

Program partnerski jest czymś w rodzaju współpracy pomiędzy twórcami internetowymi a wyżej wymienionym Ceneo.pl. Dzięki programowi tysiące osób ma możliwość zarabiania na swojej twórczości, otrzymywanie wsparcia oraz pomocy w swoich działaniach. Jest to swojego rodzaju partnerstwo, jednak bardzo dopieszczone i wspierane przez twórców projektu. 

Czym są niszowe tematy i jak się na nich wybić?

Tę wiedzę przekazał nam Krzysztof Humeniuk, twórca internetowy, bloger oraz założyciel kanału TikTalk. Dowiedzieliśmy się, jak rozwijać swoje pasje, dążyć do tego, aby być w czymś najlepszy, zarabiać na swojej wiedzy oraz w między czasie dobrze się przy tym bawić. 

Krzysztof opowiedział, jak osiągnął sukces oraz jak wypromować swój kanał, jakich technik używać i co zrobić, żeby zaciekawić widza. To była wiedza bardzo przydatna, ponieważ nie jest łatwo zaistnieć w świecie internetu, gdy tworzysz tak niszowy kontent jak kanał o zegarkach. A jednak, Krzysztof ma się dobrze, robi to co lubi, a dzięki Ceneo rozwija swoją pasje i dodatkowo na tym zarabia!

Google kocha SEO, czyli poradnik, jak pozycjonować na WordPressie

Ciekawym momentem warsztatów była tak zwana część techniczna, z której mogliśmy się dowiedzieć bardzo przydatnej i nie dla wszystkich znanej wiedzy. Mateusz Jarominiak opowiedział nam o dobrych praktykach SEO, wytłumaczył, dlaczego ten zabieg jest tak istotny dla stron opartych o silnik WordPress, jakie są z tego korzyści oraz jak się w tym wszystkim odnaleźć. Oczywiście poza częścią teoretyczną, była także część praktyczna, w której Mateusz pokazywał na żywo, co robić, aby nasza strona prezentowała się jak najlepiej.

Harmonogram działania – jak uporządkować swoją pracę?

Osobiście był to dla mnie najbardziej pożyteczny wykład. Przeprowadziła do Pani Katarzyna Berska, z zawodu pedagog, która opowiadała o tym, jak znaleźć chęci do działania i jak uporządkować swoją pracę nad projektem. Wykład był o tyle ciekawy, ponieważ zostały poruszone kwestie zarządzania załogą projektu, jak się odnaleźć w sytuacji, gdy jesteś liderem projektu, co robić, żeby motywować ludzi do działania i przede wszystkim jakie wartości dawać samemu, żeby inni podążali za nami.

Rodzina a internet:

Wykład “Życie blogerskiej rodziny – oczekiwania vs rzeczywistość” w każdym z nas wzbudził zainteresowanie. Michał Górecki, internetowy twórca i bloger opowiadał o projekcie Mike&Mary, o tym, jak zaistnieć w świecie blogerskim, co można osiągnąć i przede wszystkim, jak układają się Jego relacje z rodziną. Było to niezwykle ciekawe doświadczenie, w którym można było się dowiedzieć, jak na co dzień funkcjonuje osoba, która utrzymuje się z pracy blogera oraz na co może sobie pozwolić.

Milionowa publika na YouTube – czyli sukces Matura to bzdura!

Jak “wybić się” na YouTube, co zrobić, aby być rozpoznawalny i dlaczego warto nagrywać z Kruszwilem? Na te pytania odpowiadał Kuba Jankowski, znany YouTuber i twórca kanału Matura to bzdura

Rozmowa z osobą, która jest rozpoznawalna przez miliony osób nie jest codziennością. A jednak, dzięki ceneo.pl mieliśmy taką możliwość. O tym, jak YouTube zmienił się w przeciągu lat, jakie techniki stosować, aby zaistnieć w sieci, na co zwrócić największą uwagę oraz o Akademii Video mogliśmy posłuchać podczas warsztatu z Kubą. Prześledziliśmy uważnie drogę kariery znanych twórców internetowych oraz dostaliśmy porządną dawkę motywacji do dalszej pracy, aby osiągnąć wymarzony sukces.

Bycie autentycznym w sieci.

Coś, z czym wielu twórców ma problem, czyli co zrobić, żeby pozostać sobą w sytuacji, gdy z dnia na dzień internet staje się Twoim drugim domem, a Ty coraz bardziej rozpoznawalnym. O tym wszystkim mówiła Aleksandra Radomska, twórca strony mamwatpliwosc.pl. Wykład poprowadzony w niezwykle humorystyczny sposób, który przemawiał do nas przede wszystkim autentycznością prowadzącej, ale także otwartością i doświadczeniem. Jedno jest pewne, trzeba być sobą i postawić sobie granice, których nie można przekroczyć, ponieważ w sieci tracimy nie tylko swoją prywatność.

Niezwykle prawdziwa, szczera i otwarta osoba. To można powiedzieć o Aleksandrze Radomskiej.

Popkultura wśród nas

Wykład przygotowany przez Łukasza Stelmacha, twórcę internetowego kanału na YouTube. Łukasz opowiadał o swojej pasji, o tym, jak zachęcić widza do swojej twórczości oraz jak zmienia się sposób patrzenia na swoje hobby, gdy o nim opowiadamy. Niezwykle ciekawy wykład, który zachęcił przede wszystkim treścią, ale także samą otwartością Łukasza, który jak mało kto potrafi zaciekawić tematem.

Wisienka na torcie

Ostatnią atrakcją, jaką przygotowało dla nas Ceneo.pl był pokaz barmański. Niezwykle ciekawe i zabawne widowisko, pełne ciekawych sztuczek i zachowań. To, co się działo w trakcie pokazu pozostanie jednak nasza słodką tajemnicą. 

Podziękowania

Bardzo dziękujemy firmie Ceneo.pl za zaproszenie na tak świetne warsztaty. Ten dzień zmotywował nas do działania, a osobowość i historie twórców, którzy wystąpili w trakcie dnia daje do myślenia, że wystarczy tylko odrobina pracy, zaangażowania, pasji i oryginalności, aby osiągnąć cele, przenosić góry i osiągnąć sukces w tym, co robimy!

Serdecznie zachęcamy wszystkich niezdecydowanych twórców internetowych, aby dołączyli do programu partnerskiego Ceneo.pl, bo na prawdę warto!

Zostań partnerem Ceneo.pl!

We wpisie zostały wykorzystane zdjęcia pochodzące od Ceneo.pl oraz te, które sami zrobiliśmy.